Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

4 PYTANIA, KTÓRE WARTO ZADAĆ SOBIE PRZED WYBOREM DRZWI GARAŻOWYCH

Wybór odpowiednich drzwi garażowych tylko z pozoru może wydawać się łatwy. Tak naprawdę podczas zakupu należy sobie odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań. Ostatecznie od jakości wybranego modelu będą zależały Twój komfort użytkowania garażu, a także bezpieczeństwo pojazdu i innych sprzętów w nim pozostawionych. Na jakie 4 pytania warto sobie odpowiedzieć, zanim podejmie się finalną decyzję w zakresie zakupu drzwi do garażu?

1. Jak mechanizm otwierania drzwi wybrać?

Klasyczne rozwierane drzwi to stare rozwiązanie, które zajmuje dużo miejsca. Zdecydowanie częściej spotyka się obecnie bramy: segmentowe, uchylne, rolowane, przesuwne. W tym zakresie warto wybrać mechanizm odpowiadający Twoim potrzebom i preferencjom.

2. Jaki napęd wybrać?

Standardem stają się drzwi garażowe, które wyposażone są w napęd. Przede wszystkim to znaczna wygoda, ponieważ w trakcie wyjeżdżania z garażu lub wjeżdżania do niego, nie trzeba wysiadać z auta. Napęd pod względem mocy i specyfiki działania powinien być dobrany do danych drzwi garażowych.

3. Z jakiej jakości materiałów wykonano model?

Drzwi garażowe muszą być przede wszystkim funkcjonalne i wytrzymałe. W związku z tym istotne jest to, z jakich materiałów zostały wykonane. Dodatkowo wzmocnione drzwi sprawiają, że redukuje się ryzyko kradzieży auta, a także zwiększa bezpieczeństwo pozostawionych w garażu przedmiotów. Lepszej jakości komponenty cechują się również większą żywotnością, co może przełożyć się na zmniejszenie kosztów związanych z eksploatacją drzwi, a także ich pielęgnacją.

4. Ile one kosztują?

Ostatnim z pytań jest oczywiście kwestia ceny. W przypadku drzwi garażowych nie powinno się kupować najtańszych modeli, ponieważ zapewniają one najniższą wygodę użytkowania, a także nie spełniają wysokich standardów bezpieczeństwa.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …