Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

BRAMA GARAŻOWA UCHYLNA Z NAPĘDEM – GŁÓWNE ZALETY

Jednym z wyborów do garażu jest brama uchylna z napędem. To wygodne i praktyczne w użytkowaniu rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo użytkownika i jego mienia. Starannie dobrana brama będzie także estetycznie wyglądała i podkreśli styl wykończenia domu, siedziby firmy czy też po prostu garażu. Sprawdź, czym charakteryzuje się brama garażowa uchylna z napędem i dlaczego warto się na nią zdecydować.

Czym jest brama garażowa uchylna z napędem?

Konstrukcja bramy garażowej jest stosunkowo prosta, dzięki czemu nie ma w niej wiele elementów mogących się uszkodzić. Jak sama nazwa wskazuje, brama otwiera się uchylnie ruchem wahadłowym w górę. Zbudowana jest z jednego skrzydła, co będzie w zupełności wystarczające w garażu. Bramy mogą być wykonane z różnych materiałów, co dostosowuje się do swoich indywidualnych potrzeb. Na rynku są produkty wykonane ze stali, aluminium i innych materiałów o dużej wytrzymałości eksploatacyjnej. Do zamontowania bramy niezbędne są dedykowane prowadnice pod stropem, dzięki czemu w pełni otwarte skrzydło chowa się pod sufitem. Nowoczesnym i komfortowym wyborem jest brama tego typu z napędem. Wówczas nie trzeba wprowadzać ją w ruch ręcznie. Można otworzyć ją przy pomocy pilota do bramy. To wygodne, bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie.

Nie tylko komfort

Oczywiście użytkownicy bramy uchylnej z napędem zwracają uwagę przede wszystkim na komfort. Mogą swobodnie otwierać i zamykać bramę bez potrzeby wychodzenia z auta. To szczególnie istotne w przypadku złych warunków atmosferycznych, opadów, czy też mrozu. Ponadto dobrej jakości bramy uchylne gwarantują wysokie bezpieczeństwo pozostawionego w garażu mienia i są trudne do sforsowania przez ewentualnych złodziei. Nie bez znaczenia jest także estetyka ich wykonania. Mogą być wykonane z różnych materiałów, które dodatkowo maluje się lub nadaje im dedykowany wzór. Dzięki temu garaż jest nie tylko praktyczny, ale także stylowy.

Szeroki wybór uchylnych bram garażowych z napędem lub bez znajdziesz w ofercie Wibram. Jednym z cenionych producentów tych produktów jest firma Wiśniowski. Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …