Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE – ZALETY ROZWIĄZANIA

Wybór odpowiedniej bramy garażowej jest kluczowy dla zapewnienia komfortu parkowania. Odpowiednio dobrana, powinna zapewnić wygodę korzystania z garażu, również bez konieczności wychodzenia z pojazdu. Jakie są zalety bram garażowych segmentowych?

Przede wszystkim oszczędność miejsca

Nie da się ukryć, że bramy garażowe segmentowe to rozwiązanie pozwalające na skuteczną oszczędność miejsca. Sposób ich otwierania nie wymaga zapewnienia odpowiednio dużej przestrzeni zewnętrznej, co pozwala na dogodne zagospodarowanie terenu. Bramy garażowe segmentowe otwierają się poprzez składanie segmentów wewnątrz garażu, tuż przy samym suficie. Tym samym, poza oszczędnością przestrzeni zewnętrznej, zyskuje się dodatkowo wolną przestrzeń w garażu, nie ograniczającą światła wjazdu.

Stylowe wykończenie

Bramy garażowe segmentowe są dostępne w różnych wariantach stylistycznych i kolorystycznych. To sprawia, że każdy klient będzie w stanie wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do elewacji budynku. Brama garażowa, która jest odpowiednio dopasowana do stylistyki budynku, podniesie jego walory estetyczne.

Ważną zaletą jest również fakt, że bramy segmentowe można swobodnie pomalować, wybierając dowolny kolor z palety RAL.

Wyjątkowa wytrzymałość

Kolejną zaletą bram garażowych segmentowych jest ich wysoka wytrzymałość. Materiał, z jakiego wykonuje się tego typu bramy, wyróżnia się bardzo wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Zastosowanie odpowiednich uszczelek i izolacji sprawia, że rzeczy pozostawione wewnątrz garażu, w tym samochód, nie ulegną uszkodzeniu.

Bramy garażowe segmentowe powstały z myślą o tym, by zapewnić najwyższy komfort użytkownikom. Liczne zalety sprawiają, że cieszą się tak wysoką popularnością. Jeśli więc stoisz przed koniecznością zakupu bramy garażowej, koniecznie rozważ tę propozycję. Możliwość przygotowania bramy na wymiar sprawia, że rozwiązanie to można z powodzeniem stosować również w niestandardowych pomieszczeniach.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …