Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

Drzwi garażowe Hörmann – co je wyróżnia?

Podczas urządzania garażu wiele osób skupia się głównie na bramach wjazdowych, pomijając tak istotną kwestię, jak wybór drzwi bocznych. Tymczasem jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala dostać się do garażu, bez konieczności otwierania bramy bądź przestawiania pojazdu znajdującego się przed garażem. Drzwi boczne Hörmann dostępne są w różnych wariantach, jednak każde z nich wyróżniają się najwyższą jakością.

Drzwi boczne Hörmann?

Drzwi garażowe Hörmann to praktyczne rozwiązanie, które pozwala na szybki i wygodny dostęp do wnętrza garażu. W zależności od preferencji klienta mogą być montowane bezpośrednio w skrzydle bramy garażowej, bądź tuż obok, jako osobne wejście. Jednak niezależnie od wybranego typu, wszystkie drzwi są gotowe do montażu oraz wyposażone we wszystkie wymagane akcesoria, w tym zamek wpuszczany z wkładką patentową, zawiasy regulowane w 3 płaszczyznach oraz komplet klamek wraz z rozetami.

Drzwi garażowe Hörmann wyróżnia najwyższa jakość wykonania. Płyta skrzydła drzwiowego wykonana jest z wysokiej jakości profili aluminiowych, które są w pełni odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Drzwi można dopasować stylistycznie do bramy garażowej. Dążąc do spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, producent oferuje drzwi boczne pasujące do niemal każdego dostępnego w ofercie wzoru bramy garażowej.

Jeśli jednak jesteś zwolennikiem nowoczesności i nieoczywistych rozwiązań, możesz zdecydować się na połączenie różnych wzorów, które razem stworzą ciekawą kompozycję.

Dlaczego warto wstawić drzwi boczne garażowe?

Montaż drzwi bocznych garażowych Hörmann to rozwiązanie dedykowane dla osób, które cenią sobie wygodę. Umożliwiają wejście do pomieszczenia garażowego, bez konieczności otwierania całej bramy. To sprawia, że można z powodzeniem korzystać z garażu, również wówczas, gdy na podjeździe znajduje się samochód. Dysponując odpowiednio dużą przestrzenią, warto rozważyć montaż osobnych drzwi garażowych. W przypadku mniejszych garaży doskonale sprawdzą się drzwi montowane bezpośrednio w bramie garażowej, bez konieczności wydzielania odrębnej przestrzeni.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …