Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

DRZWI GARAŻOWE PRZESUWNE – KIEDY BĘDĄ DOBRYM WYBOREM?

Wysokiej jakości drzwi garażowe to coś, o co powinien zadbać każdy właściciel. Jednym z wyborów mogą być drzwi garażowe przesuwne. Dobrze dobrane gwarantują wygodę użytkowania, zabezpieczenie auta, oraz innych cennych przedmiotów znajdujących się we wnętrzu budynku. Sprawdź, czym charakteryzują się tego typu drzwi i co warto o nich wiedzieć.

Przesuwne drzwi do garażu – charakterystyka

Ten typ drzwi charakteryzuje się tym, że skrzydła znajdują się w dedykowanej szynie. Jest ona specjalnie profilowana, aby umożliwić swobodne zamykanie i otwieranie. Ponadto w całej konstrukcji wykorzystuje się również łożyskowany wózek jezdny. Atutem tego rozwiązania są: prosta instalacja, wygoda użytkowania, a także niskie koszty eksploatacyjne. Drzwi garażowe przesuwne montuje się bez dodatkowych progów, bowiem szyna jest bezpośrednio przytwierdzana do nadproża. Całość nie wymaga montażu prowadnicy w posadzce.

Starannie wybrane drzwi tego typu spełniają najwyższe standardy rynkowe w zakresie izolacji termicznej i dźwiękowej, wygodnej eksploatacji oraz wytrzymałości. Skutecznie zabezpieczą Twoje mienie przed kradzieżą i w prosty sposób pozwolą dostać Ci się do wnętrza garażu..

Kiedy będą dobrym wyborem?

Przede wszystkim drzwi garażowe przesuwne polecane są do wszystkich przestrzeni, gdzie są spore ograniczenia w zakresie zabudowy. Typ ten można modyfikować do potrzeb klienta, dzięki czemu montowany jest tam, gdzie inne rozwiązania nie zdają egzaminu. Drzwi przesuwne mogą posiadać jedno lub dwa skrzydła, które także różnią się szerokością, wysokością i wykończeniem. Uniwersalność drzwi garażowych przesuwnych polega na tym, że sprawdzają się również przy nietypowych konstrukcjach ze skośnym dachem i niskich garażach. Zawdzięczają to temu, że przy ich montażu nie wykorzystuje się dodatkowej przestrzeni stropowej.

Tak naprawdę przesuwne drzwi do garażu sprawdzą się w wielu projektach, a ich wybór zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb i preferencji inwestora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi przesuwnych w naszym katalogu.  

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …