Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

DRZWI PRZECIWPOŻAROWE HÖRMANN – DLACZEGO CIESZĄ SIĘ TAKĄ POPULARNOŚCIĄ?

Wykonane z wysokiej jakości i niezawodne drzwi przeciwpożarowe wpływają bezpośrednio na wzrost bezpieczeństwa ich użytkowania. Z jednej strony pozwalają zabezpieczyć wnętrze danego pomieszczenia lub budynku przed ogniem, a z drugiej posiadają również odpowiednie walory izolacyjne. W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się drzwi przeciwpożarowe Hörmann. Co jest ich największym atutem i dlaczego zaliczane są do najlepszych na rynku?

Drzwi od Hörmann – gwarancja najwyższej jakości wykonania

Drzwi przeciwpożarowe Hörmann to wybór świadomych i wymagających klientów. Od lat nie schodzą z pierwszych pozycji w zakresie popularności i skali ich sprzedaży. Klienci indywidualni i biznesowi zaufali marce, ponieważ jej produkty wykonane są ze starannie dobranych materiałów i komponentów, a także charakteryzują się dobrymi parametrami technicznymi. Każde drzwi przeciwpożarowe Hörmann są zgodne z rygorystycznymi przepisami, a także przechodzą liczne testy, zanim trafią do sprzedaży i potencjalnie do klienta końcowego.

Starannie dobrane i sprawdzone komponenty to nie wszystko. Przede wszystkim liczy się skala bezpieczeństwa ich użytkowania, a w przypadku Hörmann trudno się do czegokolwiek przyczepić. Zgodnie ze swoim przeznaczeniem drzwi tego typu dobrze zabezpieczają wnętrze pomieszczenia lub budynku przed ogniem. Dodatkowo są wygodne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Poza właściwościami przeciwpożarowymi, posiadają również dobre parametry izolacyjne i akustyczne, dzięki zastosowaniu wełny mineralnej w wypełnieniu. Poza ogniem, zapewniają większą odporność na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie wilgoci. To wszystko w ramach dobrego stosunku ceny do jakości produktu.

Certyfikowany wybór

Modele drzwi przeciwpożarowych Hörmann posiadają niezbędne certyfikaty. Dzięki temu z powodzeniem mogą być użytkowane w budynkach biznesowych, przemysłowych oraz przez klientów indywidualnych. Poszczególne modele mogą różnić się w zakresie parametrów technicznych, w tym m.in. czasową wytrzymałością na działanie temperatur zbliżających się do 1000°C. Ten czas ma pozwolić zagrożonym osobom na ucieczkę i zwiększenie szans na przeżycie w przypadku pożaru, a także na dojazd służb ratunkowych i straży pożarnej. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości rozwiązaniu, to warto sprawdzić najnowszą ofertę drzwi przeciwpożarowych marki Hörmann.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …