Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

DRZWI ZEWNĘTRZNE STALOWE I KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA

Coraz częściej słyszy się o próbach kradzieży i włamaniach do domów prywatnych, biur firmowych czy też mieszkań. To wszystko sprawia, że każdy właściciel jeszcze bardziej powinien zainteresować się zabezpieczeniem swojego mienia, a także zapewnieniem bezpieczeństwa domowników lub pracowników firmy. Jedną z barier zabezpieczających są drzwi zewnętrzne. Coraz większą popularnością cieszą się te wykonane ze stali. Jaka jest ich charakterystyka i jakich zabezpieczeń warto do nich szukać?

Drzwi zewnętrzne stalowe – charakterystyka?

Drzwi zewnętrzne wykonane ze stali to rozwiązanie dla osób, które bardzo chcą zwiększyć swoje codzienne bezpieczeństwo. Podstawowa zaleta tego typu produktu to jego wysoka wytrzymałość eksploatacyjna, odporność na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych oraz upływ czasu. Bez wątpienia tego typu drzwi są trudniejsze do sforsowania i będą stanowiły większe wyzwanie dla potencjalnego włamywacza. To nie wszystko, ponieważ zabezpieczają dom przed ogniem z zewnątrz, a także są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Warto zwrócić uwagę na ich warstwę izolacyjną.

Jakie zabezpieczenia stosować?

Same drzwi stalowe to nie wszystko. W trosce o zwiększenie bezpieczeństwa domowników i dodatkowe zabezpieczenie mienia, warto postawić też na inne rozwiązania. Wśród nich rekomenduje się m.in. profesjonalne i solidnie wykonane zamki przeciwwłamaniowe. Do tego warto wyposażyć obiekt w monitoring, który często pełni funkcję prewencyjną. Potencjalny złodziej skieruje swoje kroki tam, gdzie nie będzie kamer, przez co ryzyko rozpoznania po włamaniu spada. Jeżeli szukasz sprawdzonych drzwi zewnętrznych, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo, to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty Wibram. Posiadamy modele nawet dla najbardziej wymagających użytkowników, w tym m.in. odporne drzwi techniczne.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …