Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

Drzwi zewnętrzne stalowe – poznaj ich najważniejsze zalety

Wybór drzwi zewnętrznych to decyzja na długie lata, powinna więc być dobrze przemyślana. Drzwi do domu czy mieszkania muszą być nie tylko eleganckie i dopasowane do architektury budynku, ale przede wszystkim solidne, trwałe i bezpieczne. Dobrym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy cenią wysokiej jakości materiały oraz świetne parametry techniczne, są drzwi stalowe.

Wieloletnia trwałość

Drzwi zewnętrzne mogą być wykonane z materiałów o różnej trwałości. Pod tym względem drzwi stalowe zdecydowanie górują na tle innych rozwiązań. Są wyjątkowo mocne, solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie czynników atmosferycznych. Nie tracą swoich parametrów i wyglądu pod wpływem działania wody, wilgoci i promieniowania słonecznego. Są zwykle wykonane ze stali, której konstrukcję dodatkowo wzmocniono licznymi powłokami – raz kupione będą służyć w niezmienionym stanie przez wiele lat.

Zabezpieczenia antywłamaniowe

Wybierając drzwi zewnętrzne, warto brać pod uwagę nie tylko ich wygląd, ale również bezpieczeństwo. Mają one bowiem chronić mieszkańców przed nieproszonymi gośćmi. Drzwi stalowe mają szereg zabezpieczeń, które skutecznie zniechęcają potencjalnych włamywaczy. Są wykonane z materiału, który praktycznie trudno jest sforsować. Skrzydło drzwiowe jest solidne, bardzo grube, dodatkowo wyposażone w ryglowania i bolce, które skutecznie zamykają drzwi. Włamanie się do wnętrza zamkniętego drzwiami stalowymi staje się więc praktycznie niemożliwe.

Świetnie tłumią hałasy

Zakup drzwi stalowych to dobre rozwiązanie dla osób, które mieszkają w głośnej okolicy – w pobliżu ruchliwych ulic, torów kolejowych czy innych miejsc, które generują sporo hałasu. Drzwi wykonane ze stali skutecznie tłumią dźwięki, sprawiając, że do wnętrza docierają one mocno przytłumione.

Dobra izolacja termiczna

Drzwi stalowe mają nie tylko dobrą izolację akustyczną, ale również termiczną. Ich stalowa konstrukcja najczęściej wypełniona jest pianką poliuretanową, która ma właściwości termoizolacyjne. Ucieczka ciepła przez drzwi staje się więc niemal niemożliwe. Drzwi stalowe będą odpowiednim rozwiązaniem w budownictwie energooszczędnym, które skupia się na maksymalnym ograniczeniu kosztów ogrzewania budynków.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …