Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

JAKICH BŁĘDÓW UNIKAĆ PRZY WYBORZE DRZWI GARAŻOWYCH?

Wybór dobrych drzwi garażowych tylko z pozoru jest prosty. Tak naprawdę na kupującego czekają różnego rodzaju zagrożenia. W związku z tym rekomenduje się przeprowadzenie dokładnej analizy zakupowej oraz skorzystanie ze wsparcie specjalisty. Wszystko po to, aby wybrać mądrze. Sprawdź, jakich błędów unikać przy wyborze drzwi garażowych, aby spełniały swoją funkcję przez lata. 

Trzy podstawowe błędy

Nieodpowiednio dobrane drzwi garażowe mogą skutkować dodatkowymi kosztami po stronie inwestora lub znacznie ograniczonym użytkownika garażu. Poniżej przedstawiono trzy podstawowe błędy, które popełniają klienci przy wyborze tego typu drzwi.

Źle dobrany rozmiar

Największym zagrożeniem jest dobranie złego rozmiaru drzwi garażowych. Aby tego uniknąć, należy przeprowadzić dokładne pomiary przed zakupem. Jeżeli masz wątpliwości, to dodatkowo skorzystaj ze wsparcia specjalisty. W sytuacji, gdy otwór na bramę lub drzwi zostanie źle zmierzony, to mogą być spore trudności z montażem produktu, a czasem będzie to niewykonalne. Wiąże się to z dodatkowym stresem i wydatkami po stronie kupującego. Ponadto źle dobrany rozmiar może przekładać się na większe straty ciepła, czy dostawanie się do wnętrza garażu zanieczyszczeń.

Zły napęd do bramy

Kolejnym kluczowym aspektem jest napęd do bramy. Ten powinien być dobierany bezpośrednio do bramy lub kupowany w zestawie. Wszystko po to, aby napęd był dopasowany do wagi, rozmiaru i sposobu poruszania się bramy. Nawet małe odstępstwa w tym zakresie mogą doprowadzić do obniżenia funkcjonalności zestawu oraz do zwiększenia jego awaryjności.

Brak dodatkowych funkcjonalności

Choć nie każdy zwraca na to uwagę, to jednak warto zadbać o to, aby wybrane drzwi posiadały dodatkowe funkcjonalności. To m.in. zdalne sterowanie bramą czy też integracja bramy z oświetleniem posesji. Wpływa to na zwiększony komfort użytkowania garażu, a także na poprawę bezpieczeństwa użytkowników. To ważne, ponieważ drzwi garażowe kupuje się na lata.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drzwi garażowych uznanych producentów, które przygotowaliśmy w Wibram. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, nasz zespół wesprze Cię w procesie zakupowym.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …