Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

MODNE DRZWI ZEWNĘTRZNE, CZYLI JAKIE? POZNAJ TRENDY

Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych ma duże znaczenie. Na co dzień spełniają określone funkcje w domu lub w innym budynku. Przede wszystkim zabezpieczają nieruchomość. Ponadto izolują wnętrze przed działaniem warunków atmosferycznych. Ostatnim aspektem jest oczywiście estetyka. Ładne drzwi wpływają na odbiór całego projektu, w związku z tym warto postawić nie tylko na funkcjonalność, ale również na rozwiązania wpisujące się w aktualne trendy. Co jest teraz na czasie?

Antracyt i inne ciemne barwy

W przypadku drzwi zewnętrznych od lat z mody nie wychodzą modele w kolorze antracytu lub innych ciemnych barwach. Były na topie w 2021 roku i w 2022 roku. Podobnie powinno być w 2023 roku. Ich atutem jest uniwersalność, ponieważ czarne, antracytowe i ciemnoszare drzwi dobrze sprawdzają się w nowoczesnych domach jednorodzinnych i biurach. Odnajdują się w modernistycznym, prostym i minimalistycznym stylu. Świetnie kontrastują z jasną elewacją, a także z wyrazistymi dachówkami. Odpowiednie połączenie kolorów wpłynie korzystnie na estetyczny wygląd Twojego domu.

Postaw na naturalne materiały

Wśród trendów wciąż królują naturalne dodatki i materiały. W przypadku minimalistycznych aranżacji czy też domów w stylu skandynawskim, warto postawić na drzwi w stonowanych kolorach. Dobrym wyborem będą również modele wykończone okleiną drewnopodobną.  Przy wyborze warto pamiętać o odpowiedniej izolacji cieplnej, dbałości o środowisko naturalne, funkcjonalności i wysokiej wytrzymałości eksploatacyjnej drzwi zewnętrznych.

Drzwi zewnętrzne z przeszkleniami

Ciekawym trendem w 2022 roku są drzwi z przeszkleniami. Ich popularność w 2023 roku może dodatkowo wzrastać. Zazwyczaj posiadają delikatną szklaną wstawkę, która dodatkowo doświetla wnętrze przedpokoju lub wiatrołapu i wpływa na zwiększoną estetykę bryły domu jednorodzinnego. Drzwi zewnętrzne dostosowane do obecnych trendów i wymagań rynkowych bez problemu znajdziesz w ofercie Wibram.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …