Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

NAPĘDY DO BRAM HÖRMANN – JAKIE ROZWIĄZANIA SĄ STOSOWANE?

Odpowiednio dobrany i wydajny napęd do bram korzystnie wpłynie na codzienny komfort domowników lub pracowników biura. Wśród rekomendowanych producentów znajduje się niemiecka firma Hörmann. Bez dwóch zdań należy ona do wiodących firm, które oferują profesjonalne rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dlaczego napędy do bram Hörmann są tak cenione i jakie rozwiązania technologiczne są w nich stosowane?

Hörmann – profesjonalne napędy do bram

Producent Hörmann posiada w swojej ofercie wydajne i niezawodne napędy do bram różnego typu. W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę napędów do bram garażowych. Biorąc pod uwagę różne potrzeby konsumentów, niemieccy projektanci i technolodzy przygotowali kilka sprawdzonych rozwiązań na każdą okazję. Ponadto w ofercie znajdują się zarówno napędy automatyczne, jak i przemysłowe ręczne na łańcuch.

Nowoczesna technologia w służbie użytkownikom. Na co zwrócić uwagę?

Przed zakupem napędu do bramy firmy Hörmann warto zapoznać się dokładnie ze specyfikacją techniczną produktu. Poszczególne z nich różnią się m.in. posiadanymi funkcjonalnościami, liczbą cykli dziennych, siłą nacisku i ciągnienia, a także maksymalną prędkością. Dane modele dostosowane są również do obsługiwania bram o określonej szerokości i powierzchni. W związku z tym model napędu Hörmann powinien być dopasowany do wybranego skrzydła bramy, jej rodzaju, wielkości, wagi i innych parametrów technicznych/  

Czym charakteryzują się dobrej jakości napędy od Hörmann?

Dobrej jakości napędy do bram garażowych cechują się m.in.:

  • szybkim otwieraniem;
  • łatwą obsługą;
  • niskim zużyciem prądu;
  • dodatkowym zabezpieczeniem przed podważeniem;
  • możliwością integracji z aplikacją i systemem smart home;
  • dobrym odczytem położenia bramy;
  • odpornością na działanie warunków atmosferycznych i uszkodzeń;
  • systemem zdalnego sterowania.

Szeroki wybór wysokiej jakości napędów Hörmann, które spełniają te wymagania, znajdziesz w ofercie firmy Wibram. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …