Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

Jesteś tutaj:

O nas

Firma Wibram powstała w wyniku połączenia kilku doświadczonych firm z branży budowlanej specjalizujących się w dostawie, montażu, serwisie bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych.

WIBRAM - Pruszków

Firma WIBRAM to efekt połączenia kilku podmiotów, które zajmowały się profesjonalnymi usługami budowanymi w zakresie dostawy, montażu i serwisowania bram garażowych, przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. Z czasem poszerzyliśmy zakres swoich usług o montaż drzwi oraz okien dla klientów indywidualnych i biznesowych. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w dostarczaniu na rynek wydajnych systemów bramowych i ogrodzeniowych, które użytkowane są z powodzeniem nawet przez najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma to połączenie doświadczenia i pasji, co pozwala nam dostarczać na rynek usługi najwyższej jakości. Przez lata staliśmy się renomowanym partnerem biznesowym w zakresie doboru systemów pod indywidualne potrzeby klientów. Wiedza w zakresie nowoczesnych rozwiązań oraz śledzenie nowinek technicznych sprawiają, że z łatwością pomożemy Ci wybrać zestaw dopasowany do Twoich realnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu bramy, drzwi, okna czy napędy będą służyły przez lata. Stawiamy tylko na niezawodne i proste w eksploatacji i utrzymaniu systemy.

Profesjonalne usługi w zakresie dostawy, montażu i serwisowania

WIBRAM to zespół ekspertów i profesjonalistów, który świadczy usługi na najwyższym rynkowym poziomie. Zajmujemy się doborem i dostawą wybranych systemów ogrodzeniowych, bram, okien i napędów do bram. Ponadto zajmiemy się także ich profesjonalnym montażem u klienta, a także przeprowadzeniem testów eksploatacyjnych. W ofercie posiadamy także opcję serwisowania sprzętu, co gwarantuje jego dłuższą żywotność i niezawodność. W przypadku wątpliwości lub jakichkolwiek pytań, wspieramy także klientów w doborze odpowiedniego rozwiązania dostępnego na rynku. Nasze indywidualne podejście do klienta sprawia, że dostarczamy systemy zgodne z oczekiwaniami odbiorców.

Biuro w Pruszkowie

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do bezpośredniego odwiedzenia naszego biura. Oddział firmy WIBRAM znajduje się w Pruszkowie. Swoje usługi świadczymy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego i jego okolicach, jednak z powodzeniem dostarczymy systemy na terenie całej Polski. Współpracujemy z klientem biznesowym i indywidualnym. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i sprawdzenia szczegółowej oferty. Wspólnie zadbajmy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …