Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

PLANUJESZ WYMIANĘ OKIEN? POSTAW NA OKNA W SYSTEMIE VEKA

Każdy z nas może stanąć przed wyzwaniem wymiany okien w swoim domu lub biurze. Od jakości wybranych produktów zależy codzienny komfort użytkowania budynku, jego parametry izolacyjne, a także realne oszczędności na systemach klimatyzacji i ogrzewania. Ciekawym i energooszczędnym rozwiązaniem jest system VEKA. Okna PCV w tym systemie cechują się wysoką wydajnością i dobrymi parametrami. 

Czym jest system okienny VEKA?

Przede wszystkim system VEKA opiera się na nowoczesnych systemach profili, które posiadają wiele komór. Dzięki temu możliwe jest stworzenie perfekcyjnych i wydajnych okien PCV do każdego typu wnętrza. Do tego systemu z powodzeniem można dobrać wysokiej jakości okucia, np. te oferowane przez markę ROTO. Ta należy do grona liderów w tym segmencie rynkowym. To wszystko sprawia, że obecnie okna PCV w systemie VEKA uznawane są za najbardziej prestiżowe na polskim rynku. Na ten wariant stawiają świadomi klienci, którym zależy na codziennej wygodzie życia i realnych oszczędnościach w domowym budżecie.

Jakie profile VEKA cieszą się największą popularnością?

Z powodzeniem można wymienić kilka podstawowych profili VEKA, które obecnie w Polsce cieszą się największą popularnością i efektywnością eksploatacyjną. Należą do nich pięciokomorowe:

  • Veka EFFECTLINE;
  • Veka Perfectline Prosty;
  • Veka Swingline;
  • Veka Perfectline Oval;
  • oraz sześciokomorowe Veka Alphaline 90 i Veka Artline 82.

Odpowiedni model każdorazowo dobierany jest do indywidualnych potrzeb klienta, a także specyfiki i możliwości aranżacyjnych danego budynku. Pod tym względem warto poradzić się specjalisty.

Postaw na jakość od VEKA

Jeżeli zależy Ci na połączeniu wysokiej jakości wykonania okien, wysokich parametrach technicznych, a także wyjątkowej estetyce, to system VEKA będzie strzałem w dziesiątkę. Polecamy go nawet najbardziej wymagającym klientom. Zespół doświadczonych ekspertów Wibram z powodzeniem zrealizuje wymianę okien w Twojej nieruchomości lub dostarczy Ci produkty do wymiany we własnym zakresie. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …