Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

Wąski wjazd na posesje  – czy montaż napędu do bramy będzie możliwy?

Choć wydawać by się mogło, że problem wąskiego wjazdu na posesję skazuje nas na bramę ręcznie otwieraną, rozwiązanie jest znacznie prostsze, niż mogłoby się wydawać. Brama skrzydłowa z automatycznym napędem połączy wygodę i funkcjonalność, niezależnie od wielkości przestrzeni wjazdowej.

Dlaczego warto zdecydować się na bramę skrzydłową?

Bramy, zarówno jedno- jak i dwuskrzydłowe, to najpopularniejszy wybór dla właścicieli wąskich posesji. Ich znacząca zaleta to prostota montażu oraz adaptacyjność do różnych warunków otoczenia, również takich o ograniczonym miejscu wjazdowym. Pomimo pozornych ograniczeń, montaż napędu do bramy skrzydłowej na wąskim wjeździe jest jak najbardziej możliwy.

Jak działa automatyczna brama skrzydłowa?

Sercem dobrze działającej automatycznej bramy skrzydłowej jest napęd, który dobierany jest do wielkości, wagi i częstotliwości używania bramy. System dwuskrzydłowy wymaga osobnego siłownika dla każdego skrzydła. Fotokomórka, inaczej czujnik, jest integralną częścią systemu. Rejestruje sygnały wysyłane przez nadajnik, kiedy kierowca aktywuje otwarcie bramy. Dzięki innowacjom technologicznym cały proces otwarcia lub zamknięcia bramy odbywa się w ciągu kilku sekund.

Jak sterować automatyczną bramą?

Sterowanie automatyczną bramą wjazdową jest niezwykle proste i wygodne. Za pomocą niewielkiego pilota wysyłany jest sygnał radiowy do odbiornika umiejscowionego w centrali sterującej siłownikiem. Otwarcie bramy następuje po naciśnięciu jednego przycisku, a zamknięcie odbywa się automatycznie po określonym czasie. Zaawansowane technologicznie systemy mogą być zintegrowane z inteligentnym systemem domowym, co umożliwia sterowanie bramą za pomocą smartfona.

Bezpieczeństwo i wygoda

Automatyczne bramy skrzydłowe to przede wszystkim wygoda. Bez konieczności wysiadania z samochodu, nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych, możemy otworzyć bramę. Brama skrzydłowa z napędem to także zwiększenie bezpieczeństwa. Brama, która nie posiada zamka lub kłódki, jest większym wyzwaniem dla potencjalnych włamywaczy.

Mimo ograniczonego miejsca wjazdu na posesję, możliwość montażu bramy skrzydłowej z napędem jest w pełni możliwa. Dzięki temu nawet na wąskiej działce, możemy cieszyć się komfortem, jakie oferują nowoczesne bramy automatyczne.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …