Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

Jesteś tutaj:

Wyprzedaże

Przygotowujemy czasowe oferty dla osób, które potrzebują wysokiej jakości systemów bram garażowych, wjazdowych, ogrodzeniowych, okien i drzwi i chcą przy tym sporo zaoszczędzić. Oferujemy pełnowartościowe, sprawne i wydajne rozwiązania w preferencyjnych warunkach cenowych. Produkty dostępne na wyprzedaży mogą się zmieniać, dlatego warto śledzić tę kategorię. Jeżeli nie znalazłeś tu tego, czego szukałeś, to skontaktuj się z naszym zespołem i poznaj standardową ofertę WIBRAM, którą dostosujemy do Twoich potrzeb i preferencji.

Dlaczego warto śledzić wyprzedaże?

Oferta wyprzedażowa jest zmienna, dlatego warto śledzić ją na bieżąco. Znajdziesz tu zarówno rozwiązania dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferujemy szeroki zakres produktów i rozwiązań technologicznych, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo i codzienną wygodę. Wszystkie produkty oferowane w kategorii wyprzedaży spełniają najwyższe rynkowe standardy i są dokładnie przetestowane pod kątem funkcjonalności i wytrzymałości. W ten sposób jesteśmy w stanie zadbać o Twoją satysfakcję i zapewnić Ci spokój na lata.

Zapraszamy do skorzystania z oferty

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wyprzedażową i wybrania produktów, które spełniają Twoje oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, który wesprze Cię w zakupie.

Bramy garażowe segmentowe

Zdjęcie
Nazwa
Wymiar
Kolor
Info
Cena katalogowa NETTO
Cena sprzedaży NETTO
Cena Sprzedaży z 8% VAT
Cena Sprzedaży z 23% VAT
Sztuk

Drzwi

Zdjęcie
Nazwa
Wymiar
Kolor
Info
Cena katalogowa NETTO
Cena sprzedaży NETTO
Cena Sprzedaży z 8% VAT
Cena Sprzedaży z 23% VAT
Sztuk
Drzwi HORMANN ThermoPro Plus TPS 750
1100x2100
Dark Oak
prawe,na zewnątrz,pochwyt stalowy
5 500 zł
3 400 zł
3 672 zł
4 182 zł
1
Drzwi przeciwpozarowe IDRA EI60 DIERRE
900x2000
RAL 9002
LEWE
1 400 zł
990 zł
1 069 zł
1 218 zł
1
Drzwi przeciwpożarowe HORMANN HPL 30 C-1
1260x2180
RAL 7035
SAMOZAMYKACZ W ZAWIASIE, OKUCIA: TUCH_BAR / PODŁUŻNY SZYLD Z KLAMKĄ STAL NIERDZEWNA SZCZOTKOWANA. ościeżnica blokowa MW_100, LEWE - zdjęcie poglądowe
5 300 zł
3 599 zł
3 887 zł
4 427 zł
1

Ogrodzenia

Zdjęcie
Nazwa
Wymiar
Kolor
Info
Cena katalogowa NETTO
Cena sprzedaży NETTO
Cena Sprzedaży z 8% VAT
Cena Sprzedaży z 23% VAT
Sztuk

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …