Od 25 lat dostawa, serwis, montaż
Warszawa i okolice

Jesteś tutaj:

Nowości

Od ponad 25 lat pracujemy nad tym, by dostarczać naszym klientom najbardziej wydajne i niezawodne systemy w zakresie bram garażowych i wjazdowych, ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych, napędów, drzwi i okien. Aby móc realizować naszą misję, stale musimy monitorować sytuację rynkową i nowinki techniczne, które zwiększają wydajność instalacji, a także wygodę użytkowników. Kolejnym argumentem jest oczywiście niezawodność nowych materiałów produkcyjnych i połączeń.

Co znajdziesz w nowościach?

To rozwiązania, które niedawno pojawiły się na rynku, a już cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Zanim system trafi do naszej oferty, musi przejść szereg rygorystycznych testów. Sprawdzamy jego funkcjonalność, potencjał zastosowania w polskich warunkach, a także niezawodność. W odpowiedzi na to wybieramy tylko te produkty, których sami chcielibyśmy używać. To gwarancja najwyższej jakości i spełnienia standardów rynkowych. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą z zakresu naszych nowości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem WIBRAM.

Twoja brama i napęd zawsze będą w pełni sprawne i służyły latami. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości …